نرم افزارهايی كه مورد نياز دانش آموزان و مدرسان جهت قرار دادن آموزش در مدرسه اينترنتی است در اين صفحه توضيح داده می شوند.

ثبت نام ترم دوم دوره های آموزشی مجازی مؤسسه نگين علم و دانش در سال 1387 شروع شد. مهلت ثبت نام تا تاريخ 12/11/1387 بوده و شروع كلاس ها در تاريخ 15/11/1387 خواهد بود. علاقمندان جهت كسب اطلاعات بيشتر به صفحه اصلی‌سايت و راهنمای ثبت نام مراجعه نمايند
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت

نرم افزارهای مورد نياز برای دانش آموزان و مدرسان

دانش آموزان گرامی ، اين سيستم آموزشی طوری طراحی گرديده است كه شما جهت استفاده از دروس آموزشی موجود ، نيازی به نصب نرم افزار خاص نداريد و می توانيد بدون نصب هيچ نرم افزاری خاص به مطالعه دروس آموزشی بپردازيد. فايل های صوتی و ويدئويی موجود در دروس همه از نوع فلش ( Flash ) می باشند كه نرم افزار مربوط به آن بطور اتوماتيك از سايت شركت Adobe دانلود می گردد ؛ با اينحال اگر اين نرم افزار بطور اتوماتيك دانلود نگرديد شما می توانيد از طريق لينك موجود در زير ، اين نرم افزار را دريافت نماييد. ضمنا جهت فرمول نويسی در تمرينات اگر مايل بوديد می توانيد از برنامه فرمول نويسی كه لينك آن نيز در زير قرار دارد استفاده نماييد. ضمنا مدرسان گرامی می توانند نرم افزارهای مورد نياز خود را از طريق لينك‌های زير دريافت نمايند.

دانلود نرم افزار Adobe Flash Player


 دانلود نرم افزار فرمول نويسی (6.0  Math Type )
ظرفيت (
5.11 مگابايت )


دانلود نرم افزار صداگذاری و تبديل ( mp3 to swf converter )
ظرفيت ( 1.03 مگا بايت )


دانلود DLL اصلاح كی‌برد فارسی در ويندوز XP
ظرفيت (
6.26 كيلو بايت )