دانش آموزان عزيز سراسر كشور عزيزمان ايران، جهت آگاهی از شرايط و نحوه ثبت نام در دوره های آموزش مجازی و مدرسه اينترنتی، مطالب اين صفحه را مطالعه نماييد.

ثبت نام ترم دوم دوره های آموزشی مجازی مؤسسه نگين علم و دانش در سال 1387 شروع شد. مهلت ثبت نام تا تاريخ 12/11/1387 بوده و شروع كلاس ها در تاريخ 15/11/1387 خواهد بود. علاقمندان جهت كسب اطلاعات بيشتر به صفحه اصلی‌سايت و راهنمای ثبت نام مراجعه نمايند
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت

شرايط ثبت نام دانش آموزان

دانش آموزان عزيز و گرامی ضمن تشكر از ابراز علاقه شما جهت پيوستن به مدرسه اينترنتی مؤسسه نگين علم و دانش ، لطفا جهت ثبت نام و استفاده از خدمات آموزش مجازی اين مؤسسه به نكات زير توجه نماييد:

  1. كليه دانش آموزان و علاقمندان به استفاده از خدمات آموزشی و مدرسه اينترنتی اين مؤسسه از سراسر كشور می‌توانند ثبت نام نمايند.
  2. با ورود به مدرسه اينترنتی مؤسسه هزينه های آموزشی مربوط به هر درس را می‌توانيد ملاحظه نماييد ؛ دوره های مورد نياز خود را انتخاب نموده و با توجه به راهنمايی های ارايه شده در قسمت " راهنمای ثبت نام " كه در كنار دروس قرار دارد ، مجموع مبالغ مربوط به دوره های آموزشی را به حساب مؤسسه واريز نماييد.
  3. قسمت " راهنمای ثبت نام " را كه در مقابل درس‌ها قرار دارد به دقت مطالعه نماييد.
  4. پس از واريز مبلغ و تاييد توسط امور مالی مؤسسه ، راهنمايی های لازم جهت ورود و استفاده از مدرسه اينترنتی به آدرس پست الكترونيكی شما ارسال می‌گردد.
  5. نام كاربری و رمز عبور اختصاص يافته به شما، فقط مختص شماست و از قرار دادن آن در اختيار ديگران خودداری نماييد.
  6. اگر در هريك از مراحل آموزش با مشكلی مواجه شديد می‌توانيد از طريق ارتباط آنلاين با مدرسان مربوطه مسائل و مشكلات خود را بيان نموده و رفع نماييد و اگر مشكل شما بازهم حل نشد می توانيد از طريق ارتباط با ما با مسئولين مؤسسه ارتباط برقرار نماييد.
  7. سعی نماييد تا حد امكان از ايميل ياهو استفاده ننماييد و از ايميل گوگل يا همان GMail استفاده نماييد.
  8. با توجه به اينكه اين مؤسسه يك مؤسسه آموزشی بوده و با مجوز رسمی وزارت محترم آموزش و پرورش و تحت قوانين دولت محترم جمهوری اسلامی ايران اداره می‌گردد، رعايت شئونات اسلامی را در تمام مراحل آموزش بنماييد.

با آرزوی موفقيت برای تمامی دانش آموزان سرزمين عزيزمان ايران

 اگر نياز به كسب اطلاعات بيشتر داريد حتما با ما تماس بگيريد