معرفی مؤسسه علمی، فرهنگی، آموزشی و فن‌آوری غيرانتفاعی نگين علم و دانش و بررسی اهداف، برنامه ها و خدمات آن.

ثبت نام ترم دوم دوره های آموزشی مجازی مؤسسه نگين علم و دانش در سال 1387 شروع شد. مهلت ثبت نام تا تاريخ 12/11/1387 بوده و شروع كلاس ها در تاريخ 15/11/1387 خواهد بود. علاقمندان جهت كسب اطلاعات بيشتر به صفحه اصلی‌سايت و راهنمای ثبت نام مراجعه نمايند
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت

معرفی مؤسسه نگين علم و دانش و بررسی برنامه‌ها، اهداف و نحوه ارايه خدمات

 وزارت آموزش و پرورش
سازمان پژوهش و برنامه ريزی آموزشی
معاونت فناوری ارتباطات و اطلاعات آموزشی


www.2kateb.ir

مؤسسه علمی ، فرهنگی ، آموزشی و فن‌آوری غيرانتفاعی
نگين علم و دانش
دارای مجوز و تاييديه رسمی از سازمان پژوهش و برنامه‌ريزی آموزشی
وزارت آموزش و پرورش كشور (تهران)


ما شعار "مدرسه ای به وسعت ايران بزرگ" را تحقق بخشيده‌ايم

آموزش با تكنولوژی برتر                  آمادگی برای آينده ای بهتر


ارائه دهنده خدمات آموزشی در تمامی مقاطع تحصيلی به شيوه مجازی

آماده ارائه خدمات آموزشی به دانش آموزان عزيز و عقد قرارداد همكاری با مراكز از راه دور ، مدارس و هنرستانهای دولتی و غير انتفاعی ، آموزشگاه‌های علمی آزاد ، آموزشگاه‌های زبان خارجی ، آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه ای و ساير مؤسسات و ارگانهای دولتی و غير دولتی در سراسر كشور ، طراحی وراه اندازی سايتها و توليد نرم افزارهای آموزشی. 

 اعطای نمايندگی به شهرستانها


معرفی:
 مؤسسه نگين علم و دانش به ياری خداوند متعال در بهار سال 1386 با بهره گيری از نظرات سرگروههای آموزشی سازمان دانش آموزی استان آذربايجانشرقی ، كارهای فنی و آموزشی سايت را شروع نمود و پس از اخذ تأييديه از سرگروههای آموزشی محترم استان جهت اخذ تأييديه نهايی و مجوز فعاليت به دفتر توسعه فناوری اطلاعات آموزشی سازمان پژوهش و برنامه ريزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش كشور (تهران) معرفی شد كه پس از برگزاری جلسات متعدد بررسی با كارشناسان اين دفتر ، پيشنهادات كارشناسان محترم اين دفتر در سايت آموزشی مؤسسه منظور گرديد و دربهار سال 1387 توانست تأييديه نهايی از هيئت داوران اين دفتر اخذ نمايد و تأييديه نهايی جهت شروع فعاليت از طرف سازمان پژوهش و برنامه ريزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش كشور (تهران) درتاريخ 28/2/1387 برای اولين بار دركشور به اين مؤسسه اعطاء گرديده و اين مؤسسه درتاريخ 05/03/1387 تحت شماره  902  در سازمان ثبت اسناد و املاك كشور به ثبت رسيد.

با جذب مدرسين مجرب و متخصص وارائه آموزشهای فنی لازم به آن‌ها ، محتوای آموزشی كتابهای درسی در سايت آموزشی مؤسسه آماده گرديده است و اكنون اين مؤسسه آمادگی دارد آموزشهای كتب درسی را با هزينه‌ای مناسب در اختيار عموم دانش آموزان محترم اين سرزمين متمدّن و مهد دانشمندان پرافتخار بگذارد اميد است اين مؤسسه بتواند درجهت نيل فرزندان اين ممملكت بزرگ اسلامی به اهداف بلند مرتبه آموزشی خود قدمهايی را برداشته باشد.

اهداف و برنامه های مؤسسه:
 بی ترديد دستيابی به هيچ موفقيتی بدون تلاش و برنامه ريزی ميسر نخواهد شد و در اين ميان پيروزی از آن كسانی خواهد بود كه بتوانند درمدت زمان كمتری با اثربخشی بيشتری به سوی اهداف خود حركت نمايند و ما اين امكان را برای شما فراهم آورده‌ايم.

  1. ارائه آموزش در هر زمان و در هر مكان
  2. استفاده از آموزشهای استادان برتر از هر نقطه دنيا
  3. ارتباط و تبادل نظر با دانش آموزان كشور و دنيا
  4. نظارت دائم و مستمر والدين و دانش آموزان بر امر آموزش و در ميان گذاشتن پيشنهادات و انتقادات خود با استادان بدون اتلاف وقت
  5. جلوگيری از اتلاف وقت درعصری كه هر لحظه آن طلايی است حتی در ايام تعطيلات
  6. جلوگيری از ترافيك و مشكلات رفت و آمد به مكان آموزشی موردنظر و عدم محدوديت دسترسی به استادان مجرب
  7. آشنايی با آموزشهای نوين دنيا و آشنايی با رايانه و اينترنت درعصری كه حقيقت انكارناپذير است
  8. كمك به آموزش و پرورش درجهت آموزش و تربيت فرزندان اين مملكت عزيز اسلامی
  9. جلوگيری از خرج كردن هزينه های كلان
  10. شيوه آموزشی كه مكمّل شيوه سنتی می‌باشد و اين امر نظر عموم متخصصين تعليم وتربيت است

نحوه ارائه خدمات:
 مؤسسه نگين علم و دانش با بهره گيری از استادان و مدرسين توانمند توانسته است محتوای كتابهای درسی همراه با تمرينات ، تستها ، تصاوير ، توضيحات و مطالب بيشتر و مقالات مرتبط با موضوعات همراه با بيانات استاد را درسايت آموزشی مؤسسه ارائه دهد. عموم دانش آموزان عزيز و علاقمندان می توانند جهت ثبت‌نام و استفاده از آموزش به مدرسه اينترنتی مؤسسه مراجعه نموده و در هريك از موضوعات درسی كه علاقمند باشند ثبت‌نام نموده و پس از واريز مبلغ دروس مورد نظر طبق تعرفه هر درس می‌توانند از آموزشهای درس موردنظر خود بهره مند گردند. مؤسسه علاوه بر كتابهای درسی ، بعضی از آموزشهای آزاد را نيز جهت استفاده عموم علاقمندان درسايت قرارداده است و علاقمندان می توانند پس از ثبت نام از آموزشهای آزاد موردنظر خود بهره مند گردند و درصورتی كه دوره آزاد مورد نظر خود را پيدا نكردند پيشنهاد دهند. كليه مدارس ، آموزشگاهها ،هنرستانهای دولتی و غيردولتی و انتشاراتی‌ها در سراسر كشور می‌توانند جهت اخذ نمايندگی اين مؤسسه درشهرستان‌ها با مؤسسه تماس حاصل فرمايند.

 به اميد موفقيتهای روز افزون جوانان اين سرزمين پاك اسلامی

 ورود به مدرسه اينترنتی مؤسسه نگين علم و دانش

 راهنمای ثبت نام در مدرسه اينترنتی مؤسسه نگين علم و دانش