چگونه می توان در مدرسه اينترنتی درس خواند و شرايط و نحوه استفاده از مدرسه اينترنتی مؤسسه نگين علم و دانش چگونه است.

ثبت نام ترم دوم دوره های آموزشی مجازی مؤسسه نگين علم و دانش در سال 1387 شروع شد. مهلت ثبت نام تا تاريخ 12/11/1387 بوده و شروع كلاس ها در تاريخ 15/11/1387 خواهد بود. علاقمندان جهت كسب اطلاعات بيشتر به صفحه اصلی‌سايت و راهنمای ثبت نام مراجعه نمايند
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت

چگونه می توانيم در مدرسه اينترنتی درس بخوانيم

آيا تابحال عبارت مدرسه اينترنتی را شنيده ايد؟ آيا تا بحال در مدارس اينترنتی ثبت نام نموده ايد؟ آيا تابحال فكر كرده ايد كه چگونه می‌توان در يك مدرسه اينترنتی درس خواند؟

با توجه به رشد سريع دانش در تمام رشته های علوم و لزوم آموزش‌های بموقع و جامع و انتقال سريع دانش و اطلاعات، مدارس اينترنتی نقش بزرگی در اين زمينه بازی می‌كنند. شما دانش آموزان عزيز در سراسر كشور و جهان می‌توانيد تنها با پرداخت مبلغی اندك از دانش بزرگترين و مجرب‌ترين استادان در زمينه‌های مختلف استفاده نماييد ؛ بدون آنكه مجبور باشيد برای بهره‌مندی از دانش همان استاد راه های فيزيكی طولانی طی نموده و مبالغ هنگفتی پرداخت نماييد.

شما فقط با داشتن يك كامپيوتر شخصی و يك اتصال به شبكه اينترنت می توانيد در مدرسه اينترنتی درس بخوانيد. اگر رايانه شخصی يا اتصال به اينترنت نيز نداريد می‌توانيد از مكان‌های عمومی نظير كافی‌نت ها جهت استفاده از خدمات آموزشی مدرسه اينترنتی استفاده نماييد. شما با توجه به برنامه زمان بندی شده از سوی هر مدرس ، مطالب آموزشی را مطالعه می‌نماييد و در روزها و ساعات معين به ارتباط آنلاين و زنده با مدرس خود پرداخته و از اين طريق سؤالات خود را مطرح و پاسخ مناسب دريافت می‌نماييد. همچنين می‌توانيد از طريق گفتمان‌ها به ارتباط آفلاين و غير زنده با مدرس و ساير دانش‌آموزان بپردازيد.

 يادگيرنده عزيز ، شما جهت استفاده از خدمات آموزشی مؤسسه نگين علم و دانش از سراسر كشور و نيز سراسر جهان می‌توانيد ثبت نام نماييد.

در مدرسه اينترنتی نيز همانند مدرسه معمولی شما در آزمون‌های ارايه شده از سوی مدرسين مربوطه شركت كرده و نمراتی را كه از سوی مدرسين به شما اختصاص می‌يابد ملاحظه می‌نماييد. آزمون ها در مدرسه اينترنتی می تواند همانند مدارس معمولی به دو صورت تستی و تشريحی برگزار گردد ؛ همچنين پروژه هايی نيز برای دانش آموزان در نظر گرفته می‌شود تا با انجام تحقيقات در زمينه درس مورد نظر ، بر دانش و اطلاعات آموزشی دانش‌آموزان روز به روز اضافه گردد. شما در يك مدرسه اينترنتی قادر هستيد تا با دانش آموزانی از شهرها و حتی كشورهای مختلف آشنا شده و ارتباط داشته باشيد و اين يك هيجان خاصی به آموزش در مدرسه اينترنتی می‌دهد.

در حال حاضر در كشور ما مدرسه اينترنتی جايگزين مدارس فيزيكی و معمولی نيست ولی می‌تواند در كنار مدارس فوق بعنوان يك وسيله كمك درسی و تقويتی مورد استفاده قرار بگيرد.

در روش‌های سنتی آموزش ، شما برای دستيابی به دانش مدرسان برتر شايد مجبور باشيد فاصله های فيزيكی زيادی طی نماييد تا از درس يك مدرس خوب استفاده نماييد ؛ اما در مدرسه اينترنتی شما می‌توانيد بدون طی مسافت‌های فيزيكی زياد و تحمل مخارج فراوان جهت استفاده از درس يك مدرس مجرب ، هم‌زمان از درس چندين مدرس مجرب و توانا با حداقل مخارج و در كمترين زمان بهره مند شويد.

به ياد داشته باشيد كه بقول قديمی ها " شنيدن كی بود مانند ديدن " ، پس همين امروز جهت ثبت نام در مدرسه اينترنتی مؤسسه نگين علم و دانش اقدام نماييد.

 جهت مشاهده راهنمای ثبت‌نام در مدرسه اينترنتی مؤسسه نگين علم و دانش كليك نماييد

 جهت آگاهی از دروس ارايه شده و هزينه‌های هر درس در مدرسه اينترنتی مؤسسه ، كليك نماييد